Retro en dromerig cyberpunkfenomeen viert debuutalbum
Pyo is het opwindende project van de in Brussel gevestigde Karel Piot. Zijn muziek is een mix van moderne postpunk en de new waveklanken van de jaren 80, ergens tussen Joy Division, Ekkstacy, Mareux en The Haunted Youth.
In zijn retro en dromerige cyberpunkuniversum brengt Pyo directe, introspectieve teksten waarmee hij in zijn debuutjaar miljoenen streams verzamelde in ons land en in Frankrijk. De Belgische pers omschreef hem als volgt: "Als een stuiterend Duracell-konijntje betreedt Pyo het podium en zet hij de zaal meteen in vuur en vlam met zijn snelle postpunkgeluid."
Na een paar succesvolle singles zoals Midnight Sunlight en So Tired tourde Pyo door Frankrijk, België, Zuid-Korea en Japan. Laat je niet misleiden door de dansbare beats. Op zijn nieuwe single Control kijkt Pyo de dood recht in de ogen: "Er zit een gevoel van verzet in. Je blijft razen omdat je wilt vasthouden. Maar de stilte van de afgrond is oorverdovend. Ze geeft nooit antwoord. Uiteindelijk ben je alleen, en er is geen hand. Alleen jij en de leegte."
Zwaar én erg dansbaar, het kan!