Senegalese legende eindelijk terug met nieuw album
Orchestra Baobab is een waar instituut en een hoeksteen van de Afrikaanse muziek. De band werd in 1970 opgericht in Dakar als cluborkest, geïnspireerd door de Afro-Cubaanse koorts die door West-Afrika raasde. Al snel ontwikkelde de band een unieke stijl waarin Maninka-, Wolof- en Serer-geluiden fusioneerden met Latin ritmes en tijdloze elegantie.
Made in Sénégal is het langverwachte tweede hoofdstuk van een muzikale reis in de vorm van een trilogie. Na Made in Dakar (2007), is het opnieuw een echte liefdesbrief aan de muzikale wortels en toekomst van Senegal. De combinatie van wiegende rumba, Mandinka-klanken en Afro-Cubaanse echo’s reflecteren de eeuwigheid van hun muziek.
De trilogie zal ooit culmineren in Made in Africa, dat de grote figuren van de Afrikaanse muziek samenbrengt. Hoog tijd dat deze mythische band, liefst 22 jaar na hun vorige passage, terugkomt naar AB.
Op 11 november staat Orchestra Baobab in AB en jij kan erbij zijn. Beantwoord onderstaande vraag en maak kans op concerttickets voor 2 personen.