AB-bar & Food Market
De AB-bar is deze zomer opnieuw open tijdens de festivals. En in de nieuwe Food Market van Gare Maritime vind je heel wat opties voor lekkere lunches en avondeten. Tijdens Boterhammen in de Stad mag je ook jouw eigen lunch meenemen, maar voor Feeërieën laten we geen eigen eten of drank toe op het terrein.
Moet jij door medische redenen toch jouw huisgemaakte maaltijd meenemen? Laat het ons op voorhand weten via dit formulier.
Cashless
Onze festivals zijn deze zomer helemaal cashless! Bestellen en betalen doe je via jouw smartphone met Payconiq of Bancontact. Of gewoon met jouw bankkaart. Laat je QR code scannen aan de bar en geniet van jouw bestelling.
Casa Corona
Deze zomer vind je op Gare Maritime ook een exclusieve pop-up bar met beach vibes om van een deugddoend Coronabiertje te genieten. Aan verfrissing geen gebrek!