Om je aan te melden dienen cookies ingeschakeld te zijn in je browser.

Ancienne Belgique

  • Naar hoofdinhoud
  • Ga naar: startpagina

Kies uw taal:

  • NL
  • FR
  • EN

Weergaveinstellingen:

  • Standaardweergave
  • Toegankelijke weergave

Log in of schrijf je in

  • Nog geen AB-profiel? Registreer je nu
  • Aanmelden
  • Winkelmandje
 

 

Kies de toegankelijke weergave voor een betere weergave op mobiele browsers of bij het gebruik van een screenreader. Ook bezoekers die enkel met het keyboard kunnen navigeren kiezen best de toegankelijke weergave.

 

Ancienne Belgique

  • Home
  • Concerten
  • Projecten
  • Artiesten
  • ABtv
  • AB Radio
Home › Over AB › AB Blogt › Coca-Cola Sessions 2011 gaan van start
Herman Hulsens

Coca-Cola Sessions 2011 gaan van start

Geschreven door Herman Hulsens op 15.02.11

Tweet

THE GALACTICOS hebben net hun nieuwe single ‘Aunt Mary’ (uit het album ‘Paint The Town Rad’ in een productie van Pascal Deweze) op de wereld losgelaten. Psychedelische indiepop van de bovenste plank. Bovendien maakten ze er een compleet geschifte videoclip bij waar jij – ja jij! – kan bepalen in welk decor en welke mood ze het nummer brengen. Doe de interactieve Galacticos-dans hier.



Bovendien blikten zij zonet een ABsessie in van diezelfde single. Op 22 februari delen ze het podium met die andere lo-fi belofte THE FUTURE DEAD. Zij stellen er hun debuut ‘Ways Of New Amusement’ voor. ‘Een catchy debuut vol gitaarpop met een deuk … lentefris, kurkdroog grappig en uiterst meezingbaar’. (Rif Raf). Tickets op eenvoudig verzoek hier.

Op 10 maart is het de beurt aan STEAK NUMBER EIGHT en MUSTH. Eerstgenoemde is nog steeds de jongste Humo’s Rock Rally winnaar ooit (2008) en komt ‘All Is Chaos’ voorstellen, in een productie van Mario Goossens (Triggerfinger, The Black Box Revelation) en gemixt in Seattle door Matt Bayles (Isis, Mastodon). ‘Vet, mokerslag, zeer straf!’ zijn de eerste reacties die nu al binnensijpelen. Hun wedervaren in Seattle kon je volgen via HUMO. Openen doen we die avond met MUSTH dat zijn origine vindt in een mix van hardcore en postrock. Tickets hier.

  • Categorie: Varia
  • Dit artikel gaat over: the galacticos, the galacticos + the future dead, the future dead, coca-cola sessions, steak number eight + musht, steak number eight, musth

Om een reactie te plaatsen moet je aangemeld zijn. Nog geen AB-profiel? Registreer je nu.

Quicknav

Vorig blogartikel:
Kies je favoriete AB-moment

Volgend blogartikel:
Een nieuwe prison song van The Golden Glows

Naar het blogoverzicht

Partners:

  • Samsung
  • Coca Cola
  • Axion by Dexia
  • Stella Artois Music
  • Win For Life
  • Event pass
  • Humo
  • Radio 1
  • Studio Brussel
  • De Standaard
  • FM Brussel
  • Vlaamse Gemeenschapscomissie
  • Vlaams gewest
 

Tickets

  • Ticketshop
  • Kortingen, cheques & waardebons
  • Verkoopsvoorwaarden

Over AB

  • AB Café/Resto
  • Ecodynamisch ondernemen
  • AB Historiek
  • AB Team
  • AB Blogt
  • Huisreglement

Praktisch

  • Waar is AB?
  • Vervoer
  • Bezoekers met een handicap
  • Tijdschema concerten
  • Zaalindeling
  • FAQ AB-profiel

AB Business

  • Studio
  • Video Recording
  • Zaalhuur
  • Infrastructuur

Contact

  • Contacteer ons
  • Vacatures
  • © Ancienne Belgique
  • Gebruikersovereenkomst
  • Sitemap
  • Webdesign Netlash
  • Toegankelijkheidsverklaring AnySurfer, Belgisch kwaliteitslabel voor toegankelijke websites
  • Powered by Last.fm