
AB Café/Resto lanceert enkele nieuwigheden om het aangenamer te maken voor diegene die vóór een concert komen eten in AB Resto of die nog even willen genieten van een fris drankje.
Allereerst zal AB Café langer open zijn.
Elke weekdag is het café geopend voor het publiek van 11u tot 24u, dus ook tijdens de concerten. Op zaterdag kan je vanaf 17u terecht in AB Café, tot middernacht. Zondag is AB Café gesloten. Kijk hier ook naar de openingsuren van AB Resto.
Vanaf vandaag moet je na jouw etentje in AB Resto ook niet meer naar de hoofdingang van AB om toegang te krijgen tot de zaal voor het concert van die avond. Vanaf nu krijg je met jouw ticket toegang tot de zaal vanuit AB Resto. Je meldt dit als je reserveert of als je toekomt in AB Resto.![]()
Last but not least, is AB met zijn keuken ook lid van EVA (Ethisch Vegetarisch Alternatief). In AB Resto doen we niet alleen mee aan Donderdag Veggiedag, je krijgt er ook 10% korting met je EVA-kaart! Donderdagmiddag is de dagschotel sowieso veggie, maar ook op andere dagen kan je er van lekkere vlees- en visloze gerechten proeven. Lees er hier alles over.
