Dit concert is afgelopen. Op deze pagina vind je fotoverslagen, recensies en reacties over het concert. Was je aanwezig? Geef dit concert een waardering!
Meld je aan om dit concert te waarderen.
| Artiest | Black Box Revelation |
|---|---|
| Voorprogramma | Band of Skulls |
| Genre | rock |
| Datum | donderdag 4 maart 2010 |
| Organisatie | AB + Live Nation |
| Locatie | |
| Uur | 20:00 |
Recensies
Black Box Revelation in volle AB op eigen kracht
De Black Box Revelation begeesterde een volle Ancienne Belgique met een concert waarin de klassiekers voor het grootste vuurwerk zorgden, maar enkele nieuwe accenten de weg naar de toekomst wezen.
Jan Paternoster en Dries Van Dijck hadden hun volle Ancienne Belgique niet gestolen. ‘Het is al de elfde keer dat we hier spelen,’ zei Paternoster, ‘maar dit is de eerste keer als hoofd van de affiche’.
Het duo, dat onlangs zijn tweede album uitbracht, brandde los met ‘Run wild’, een van de minder opvallende nieuwe nummers. Een bijzonder enthousiaste fangroep voor het podium ging meteen in overdrive en zou die rol voor de rest van de avond niet meer lossen. Lees meer op De Standaard Online
Band of Skulls ** en The Black Box Revelation *** daveren en donderjagen in AB
In een uitverkochte AB vormden Bands of Skulls en The Black Box Revelation donderdag een beloftevolle double bill. Zowel de Britse als Belgische delegatie had genoeg topsongs in de vingers om een bloedstollende avond te verzekeren, maar toch misten beide rockbands een scherper snoeimes. Lees meer op demorgen.be
reputatie alle eer aangedaan
Het elfde optreden van Black Box Revelation in de AB was hun eerste als top of the bill en dat onmiddellijk voor een vol huis. De zaal was tot de nok gevuld met een heel divers publiek. Zo zagen we heel wat jonge snaken voor de eerste keer hun weg zoeken in de Ancienne Belgique, maar er passeerden ook heel wat oudere jongeren die de vuile bluesrock van TBBR best wel kunnen smaken.
Deze zomer zagen we TBBR nog geweldig tekeer gaan in de Club op Pukkelpop (check de dvd van dat optreden maar eens) en dus lagen de verwachtingen voor hun optreden in de AB heel hoog. Lees meer op Indiestyle
Recensie goddeau
The Black Box Revelation is groot. Zoveel is duidelijk na deze passage in de AB, de elfde volgens zanger/gitarist Jan Paternoster en de eerste waarbij het duo headliner is in de grote zaal. Daar verzilvert het tweetal het succes van de laatste plaat én wordt een voorschot genomen op de festivalzomer.
Net geen vier jaar na de Rock Rally finale van 2006 staat The Black Box Revelation opnieuw in de grote zaal van de AB. En ditmaal staan de tweeduizend toeschouwers er enkel en alleen voor Dries Van Dijck en Jan Paternoster. Lees meer op goddeau.com
Aankondigingstekst
The Black Box Revelation is niet alleen ons favoriete Belgische duo, maar meteen ook de heetste, meest stomende, rock ‘n roll garage band van de lage landen. Verdomd trots mo...


